Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Partizani i fokusuar ndaj Egnatias, vetëm një lojtar në infermieri

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani i fokusuar ndaj Egnatias, vetëm një lojtar në

Partizani dhe Egnatia do të ndeshen në takimin e vlefshëm për javën e 10-të të “Abissnet Superiore”. Kryesusit e kampionatit përgjatë këtyre javëve, janë në kërkim të fitores së radhës, e cila mund t’i shkëput nga Tirana që do ndeshet në një sfidë të vështirë ndaj Kukësit.

Të kuqtë vijnë pa shumë mungesa, ku i vetmi që shqetëson Colellën është Mensah. Seanca e fundit stërvitore i gjen jo të plotë pasi 4 titullarë janë angazhuar me ekipin Kombëtar, Skuka, Hadroj, Bitri dhe Rrapaj.

30/10/2022 PARTIZANI – EGNATIA 14:00

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga