Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

"Nga Elbasani drejt Tiranës", klubi verdheblu me njoftimin të rëndësishëm 2 ditë para finales me Vorën

Shkruar nga NEWSPORT
"Nga Elbasani drejt Tiranës", klubi verdheblu me njoftimin

Elbasani dhe Vora do të sfidohen për titullin kampion të Kategorisë së Dytë në “Air Albania”. Përballja mes tyre do të luhet ditën e enjte duke nisur që nga ora 18:00. Një sfidë e rëndësishme ku elbasanasit synojnë të ngrejnë lart trofeun.

Për këtë takim nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, klubi verdheblu ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë tifozët që do dëshirojnë të ndjekin skuadrën e tyre të zemrës nga shkallët e stadiumit.

Klubi bën të ditur se cili sektor është për tifozët si dhe në dispozicion të tyre janë vënë edhe 3 autobusë falas që do të nisen nga Elbasani drejt Tiranës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga