Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Në Rrogozhinë nuk vonohen shumë, drejtuesit plotësojnë stafin e Edlir TETOVËS

Shkruar nga NEWSPORT
Në Rrogozhinë nuk vonohen shumë, drejtuesit plotësojnë

Në sfafin e Edlir Tetovës ka pasur ndryshime. Pak ditë më parë u largua përgatitësi atletik, Vullnet Manushi. Me zbritjen e skuadrës në fushën e lojës ditën e djeshme u pa që në staf kishte prurje të reja.

Drejtuesit kërkojnë të shkojnë sa më larg në Conference League dhe kanë plotësuar të gjitha “boshllëqet” në ekip. Në këtë mënyrë si zëvendëstrajner do të jetë Juljan Brahja. Ndërsa përgatitës atletik do të jetë Andri Babaj dhe Mario Biba.

Gjithashtu si videoanalist do të jetë Revion Mekshi, i cili do të ndihmojë Tetovën dhe stafin e tij për të me këtë metodë të re. në këtë mënyrë stafi i Egnatias është i “kopsitur” dhe ka nisur punën për përgatitjen e skuadrës për pjesmarrjen në Conference League.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga