Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ndeshjet e kombëtareve, por te TIRANA po mendojnë për ERZENIN, bardheblutë nisin përgatitjet në “Skënder Halili”

Shkruar nga NEWSPORT
Ndeshjet e kombëtareve, por te TIRANA po mendojnë për ERZENIN,

Tirana ka nisur përgatitjet në “Skënder Halili” për sfidën e ardhshme në Superligë. Për momentin futbolli i klubeve është pushim për shkak të ndeshjeve të kombëtareve. Të besuarit e Orges Shehit kanë një takim mjaft të rëndësishëm sapo të përfundojë futbolli i kombëtareve.

Fundjavën e ardhshme ata do të presin në kryeqytet Erzenin. Shijakasit janë një kockë e fortë dhe Tirana në javët e fundit ka pasur probleme prej të cilave ka humbur edhe kreun. Në stërvitjen e sotme Shehi nuk ka pasur në dispozicion Nikqi i cili luajti sot me shpresat në Azeirbaxhan. Gjithashtu dhe Bekaj nuk ka qenë prezent pasi është grumbulluar me kombëtaren e Kosovës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga