Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Mungon vetëm zyrtarizimi, ish-i i Partizanit firmos në Laç

Shkruar nga NEWSPORT
Mungon vetëm zyrtarizimi, ish-i i Partizanit firmos në Laç

Sebastian Spahiu ditën e djeshme u prezantua te Egnatia, ndërsa idha fund kështu aventurës së tij në Laç. Kurbinasit nuk kanë vonuar shumë dhe kanë gjetur menjëherë zëvendësuesin e 23-vjeçarit.

Drejtuesit kanë arritur të sigurojnë shërbimet e ish-lojtarit të Partizanit dhe Kukësit, Ëilliam Cordeiro. Braziliani ka firmosur me kurbinasit, ndërsa mungon vetëm zyrtarizimi i lojtari nga ana e klubit.

Cordeiro mbylli aventurën e tij me Khaitan SC dhe prej 1 korrikut është lojtarë i lirë në treg. Me Partizanin 30-vjeçari ka fituar Superkupën e Shqipërië, ndërsa me Kukësit ka siguruar Kupën e Shqipërisë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga