Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Miqësorja e parë nuk shkon siç duhet, Tirana mposhtet nga Dukagjini

Shkruar nga NEWSPORT
Miqësorja e parë nuk shkon siç duhet, Tirana mposhtet nga

Tirana zhvilloi pasditen e sotme miqësoren e parë në Ohër, ku ndodhen për fazën përgatitore për Conference League. Bardheblutë u përballën me Dukagjinin e Kosovës dhe janë mposhtur me rezultatin 2-1.

Testi i parë nuk shkon siç duhet për kryeqytetasit, megjithatë rezultati nuk është parësor për trajnerin Shehi por adaptimi i afrimeve të reja. Golin e vetëm për Tiranën e shënoi i përhershmi Florent Hasani.

Miqësorja e rradhës do të jetë ndaj kampionëve të Kosovës, Ballkanin më 29 qershor ndërsa e treta dhe e fundit me kampionët e Maqedonisë, Strugën më 5 korrik.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga