Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Mesfushori i Bylis humbë vëllain, ekipi mesazh ngushëllimi: Fatkeqësia e tij është dhe e jona

Shkruar nga NEWSPORT
Mesfushori i Bylis humbë vëllain, ekipi mesazh ngushëllimi:
Ditën e sotme mesfushori i Bylis, Flamur Ruçi ka humbur vëllain e tij Maringlen Ruçin. Të shumta kan qenë komentet ngushëlluese për këtë moment të vështirë që futbollisti Ruçi po kalon. Klubi i Bylis me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shprehur përkrahjen ndaj lojtarit të saj. Postimi ngushëllues i Bylis: “Familja jonë e madhe i gjendet pranë në këto momente të vështira mesfushorit tonë Flamur Ruçi! Fatkeqësia e tij është edhe e jona, u prehtë në paqe vëllai jot!”
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FK BYLIS (@bylisal)

 
View this post on Instagram
 

A post shared by RUÇI (@flamur.ruci)

Stafi i Newsport.al bashkohet me dhimbjen dhe shpreh ngushëllimet e saj për ndarjen nga jeta të djalit të tyre, familjes Ruçi.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga