Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Me Shehin arrijmë çdo objektiv”, Skuka kërcënon Vllazninë: Gol në Shkodër? Në çdo ndeshje futem për të shënuar

Shkruar nga NEWSPORT
“Me Shehin arrijmë çdo objektiv”, Skuka

Partizani dhe Apolonia u mbyll me fitoren e të kuqve me rezultatin 2-1. Demat kualifikohen në çerekfinale me golat e Skukës, Hadroj e Mensah. Pas sfidës, heroi i ndeshjes, Xhuliano Skuka dha prononcimin e tij për MCN TV.

“Ndihem mirë për çdo gol timin që ndihmon skuadrën. Kemi akoma punë për të arrirë Skukën që isha. Trajneri që ishit apo ky tani? Besoj ky tani. Profesor Gesi ka punuar fort dhe do arrijmë t’ja dalim në çdo objektiv të Partizanit.

Vetëm punë për të arrirë formën maksimale. Po bëj stërvitje individuale dhe shpresoj të arrij 100% sa më shpejt. Gol në Shkodër? Futem çdo ndeshje për të shënuar, shpresoj që po”, tha Skuka.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga