Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Me flamur mbi supe dhe qeleshe mbi kokë, Jasir Asani uron shqiptarët: Gëzuar Pavarësinë Shqipëri, shekullofsh pafund

Shkruar nga NEWSPORT
Me flamur mbi supe dhe qeleshe mbi kokë, Jasir Asani uron shqiptarët:

Dits e sotme për të gjithë shqiptarët është një ditë feste dhe historike. Është 28 nëntori, Dita e Flamurti dhe 111-vjetori i Pavarësisë.

Në këtë ditë të shënuar për të gjithë ne, sigurisht urimet nuk kanë si të mungojnë. Jasir Asani është njëri prej lojtarëtve që ka uruar të gjithë shqiptarët për këtë festë.

“Gëzuar Pavarësinë Shqipëria jonë e dashur ❤️ shekullofsh pafund ⚫️”, ka shkruar “idhulli” i tifozëve Kuq e Zi në një postim në rrjetet soçiale, ndërsa mbi supe mban flamurin kuqezi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga