Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Luftë për 3 pikët e para, Hallaçi dhe Tetova kanë gati “recetën” e fitores

Shkruar nga NEWSPORT
Luftë për 3 pikët e para, Hallaçi dhe Tetova kanë

Në “Kukës Arena” duke nisur që nga ora 16:00 do të sfidohen Kukësi dhe Egnatia. Ky takim është i vlefshëm për javën e dytë të “Abissnet Superiore”.

Verilindorët dhe rrogozhinasit do të kërkojnë pikët e para të këtij sezoni, pasi vijnë pas humbjeve në ndeshjet e kaluara. Rraman Hallaçi dhe Edlir Tetova presin të marrin 3 pikët e para të sezonti, ndërsa kanë bërë gati recetën e fitores.

Formacionet e mundshme:

Kukësi: Tafas, Duka, Zhongo, Lamçe, Murati, Mbarak, Fejzaj, Basha, Mustafa, Rivas, La Torre. Trajner: Rraman Hallaçi.

Egnatia: Sherri: Janku, Malota, Memolla, Lila, Aleksi, Zejnullai, Fernando, Musta, Paulaskas, Dëamena. Trajner: Edlir Tetova.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga