Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Lajmi i fundit/ Gjysmëfinalja e Kupës, zbulohet gjyqtari i sfidës Besëlidhja-Tirana

Shkruar nga NEWSPORT

Enea Jorgji do të jetë gjyqtari kryesor i sfidës së parë gjysmëfinale në Kupën e Shqipërisë mes Besëlidhjes dhe Tiranës.

Newsport.al mëson se do të jetë pikërisht arbitri i Kolegjiumit të Elbasanit që do të mbajë drejtësi në takimin që do të zhvillohet në "Zeqir Ymeri" të Kukësit.

Sfida Besëlidhja-Tirana do të startojë në orën 16:00.

[caption id="attachment_92480" align="alignnone" width="660"] Enea Jorgji[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga