Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

KUPA E SHQIPËRISË/ Nuk ka fitues në Rrogozhinë, Egnatia dhe Laçi lënë gjithçka të hapur

Shkruar nga NEWSPORT
KUPA E SHQIPËRISË/ Nuk ka fitues në Rrogozhinë, Egnatia dhe

Egnatia – Laçi ka përfunduar me rezultatin 0-0. Kështu u mbyll kjo sfidë e parë e Kupës së Shqipërisë, e vlefshme për fazën çerekfinale të saj.

Edhe pse rastet nuk munguan nga të dy skuadrat, në fund ishte barazimi rezultati i 90 minutave.

Në këtë mënyrë gjithçka lihet e hapur për sfidën e kthimit, e cila do të zhvillohet pas 2 javëve. Do të duhen minimalisht edhe 90 minuta të tjera për të vendosur se cili ekip do të shkojë më tej.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga