Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kukësi-Erzeni përplasin “brirët”, RRAHMANI dhe KAPLLANI zgjedhin “luftëtarët” e sfidës (FORMACIONET ZYRTARE)

Shkruar nga NEWSPORT
Kukësi-Erzeni përplasin “brirët”, RRAHMANI dhe

Kukësi do të presë Erzenin në “Kukës Arena” për t’u përballur mes tyre në kuadër të javës së 17-të të “Abissnet Superiore”.

Një sfidë shumë e rëndësishme për të dyja ekipet që kanë si shpëtim vetëm fitoren ditën e sotme, me Rrahman Hallaçin dhe Xhevahir Kapllanin që kanë zgjedhur “luftëtarët” që do i besojnë këtë sfidë që nis në orën 13:00.

Formacionet zyrtare:

Kukësi: Halimi; Dragoshi, Ilieski, Bytyci, Ndreca; Abdou, Sh. Taipi; Basa, Gj. Taipi,  Haxhiu; Daci. Trajner: Rrahman Hallaçi

Erzeni: Xhika; Iljazi, Enck, Sadiki, Peposhi; Krivicici, Mehmeti; Kadriu, Alan, Ademi; Nonato. Trajner: Xhevahir Kapllani

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga