Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Arlind Ajeti beson te kualifikimi

Shkruar nga NEWSPORT

Arlind Ajeti ka bërë në dy ndeshjet e fundit të Kombëtares një performancë të shkëlqyer. Duke qenë se iu besua qëndra e mbrojtjes pas pezullimit të kapitenit Cana ai nuk e zhgënjeu këtë besim të dhënë nga ana e trajnerit. Ndërhyrjet e tij të sigurta në mbrojtje i dhanë Kombëtares siguri dhe qëndrueshmëri .

Në ndeshjen me Rumaninë Ajeti u shpall lojtari i ndeshjes nga ana e UEFA-së.

Ajeti beson ,kështu që edhe ne besojmë bashkë me të. Në një postim të bërë në profilin e tij në facebook mbrojtësi ka shkruar thjesht, shkurt dhe qartë..’’unë besoj’’.ajeti1ajeti

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga