Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Kokë më kokë” për fitoren, RTSH-ja sjell falas në shtëpitë tuaja SUPERSFIDËN e javës

Shkruar nga NEWSPORT
“Kokë më kokë” për fitoren, RTSH-ja sjell falas
Vllaznia dhe Egnatia do të përballën ditën e nesërme mes tyre për llogaritë e javës së 31-të të Abissnet Superiore. Ky takim do të startojë në orën 18:00 dhe kosiderohet si shumë i rëndësishëm për ekipet që synojnë pikët për europën. Pikërisht takimi i “Loro Boriçi është zgjedhur nga RTSh Sport për të arritur falas në shtëpitë tuaja. Në orën 18:00 sfida mes kuqebluve dhe rrogozhinasve do të vijë LIVE në ekranin e RTSH, duke iu dhënë mungësinë të gjithë sportdashësve të shijojnë spaktaklin mes dy ekipeve.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga