Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Klubi i Tiranës nxjerr njoftim për punë, kriteret që duhen për t’u bashkuar me bardheblutë

Shkruar nga NEWSPORT
Klubi i Tiranës nxjerr njoftim për punë, kriteret që duhen

Klubi Shumësportësh Tirana vazhdon që të bëhet gati për sezonin e ri. Teksa këtë kohë po e menaxhon mjaft mirë që çdo gjë të jetë perfekte.

Me anë të një postimi në faqen zyratre, Klubi i Tiranës ka njoftuar mbi vend të lirë pune si Specialist i Sporteve (Specialist i Parë).

Gjithashtu tregohen dhe kriteret për aplikim dhe hapat që aplikanti duhet të ndjekë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga