Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

"Kjo Lushnje nuk bën dot pa Kelen", verdhejeshiltë ZYRTARIZOJNË rinovimin me kapitenin dhe 2 lider të tjerë

Shkruar nga NEWSPORT

Lushnja ka nisur prej ditësh nga puna për ndërtimin e skuadrës për sezonin e ri. Një vëmendje e madhe u ëhstë dhënë çështjes së rinovimeve të kontratave me lojtarët që kosideron të rnëdësishëm për sezonin e ri.

Ditën e sotme skuadra lushnjare ka zyrtarizuar 3 lojtarët që kanë vendosur të vazhdojnë bashkëpunimin me ekipin e drejtuar nga Gugash Magani.

Dajan Andoni, Adriatik Basha dhe kapiteni Mikel Canka janë 3 lojtarët që do të marrin përdore ekipin në sezonin e ri me synimin e vetëm “Play-Off”-i për Superioren.

[caption id="attachment_698314" align="alignnone" width="1406"]Postimi per Mikel Canken Postimi per Mikel Canken[/caption]

[caption id="attachment_698315" align="alignnone" width="1401"]Postimi per Adriatik Bashen Postimi per Adriatik Bashen[/caption]

[caption id="attachment_698316" align="alignnone" width="1397"]Postimi per Dajan Andonin Postimi per Dajan Andonin[/caption]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga