Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Kërkoi zëvendësimin, 20-vjeçari i Realit rrezikon duelin me Cityn në Champions

Shkruar nga NEWSPORT
Kërkoi zëvendësimin, 20-vjeçari i Realit rrezikon duelin

Real Madrid arriti të fitonte 1-0 ndaj Getafes dhe tani e gjithë vëmendja është përqendruar te dueli me Manchester Cityn në Champions League.

Për duelin e të mërkurës Carlo Ancelottin e shqetëson një lojtar. Eduardo Camavinfa kërkoi ndaj Getafes zëvendësim, pasi ndjeu disa shqetësime.

Nuk dihet ende se cila është gjendja e francezit, por në Madrid shpresojnë që mos të ketë gjë serioze, pasi rrezikohet në këtë mënyrë edhe dueli me anglezët.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga