Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kategoria Superiore merr 'zjarr', sot luhet për kreun, Final Four dhe mbijetesën (Ndeshjet)

Shkruar nga NEWSPORT
Kategoria Superiore merr 'zjarr', sot luhet për kreun, Final Four

Kategoria Superiore do të ngrejë siparin e javës së 13-të ditën e sotme me 3 ndeshje shumë interesante.

Si mund të niste java më mirë sesa me një sfidë ‘alla-titull’ edhe pse nuk mund të quhet më e tillë prej formatit. Egnatia – Partizani përplasin ‘brirët’ në Rrogozhinë në orën 13:30 për të ndarë përfundimisht kreun e renditjes.

Në orën 17:00 do të luhen paralelisht dy sfida të tjera shumë interesante. Skënderbeu – Teuta dhe Vllaznia – Laçi kanë shumë për të humbur e shumë për të fituar ndaj 3 pikët janë detyrim për secilën.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga