Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kategoria e Parë zbret nesër në fushë, java e 26-të luhet në dy ditë (SFIDAT)

Shkruar nga NEWSPORT
Kategoria e Parë zbret nesër në fushë, java e 26-të

Pas ndeshjeve të kombëtareve, fokusi është kthyer në kampionatin shqiptar, ku skuadrat do të luftojnë mes tyre për të siguruaar fitoren. Kategoria e Parë do të zbresë në fushë ditën e nesërme për të zhvilluar kështu ndeshjet e javë së 26-të.

5 ndeshje mjaft interesante do të luhet në orën 14:00. Apolonia do të presë në shtëpi Tomorin, ndërsa Flamurtari udhëton në transfertë për të sfiduar Korabin.

Kastrioti – Elbasani është dueli tjetër mjaft interesant në këtë javë, teksa nga krhau tjetër Bylisi udhëton në transfertë për të sfiduar Burrelin. Takimi tjetër i ditës së nesërme është mes Besës dhe Luzit.

Ndërkohë nga ana tjetër Lushnja- Vora do të luhet ditën e enjte në orën 14:00.

JAVA 26

Apolonia-Tomori                                          27.03.2024           14:00

Korabi-Flamurtari                                        27.03.2024            14:00

Kastrioti-AF Elbasani                                  27.03.2024            14:00

Burreli-Bylis                                                  27.03.2024           14:00

Besa-Luzi 2008                                             27.03.2024            14:00

Lushnja-Vora                                                 28.03.2024            14:00

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga