Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kategoria e Dytë zbret në fushë, 8 ekipe “luftë” për 3 pikët

Shkruar nga NEWSPORT
Kategoria e Dytë zbret në fushë, 8 ekipe “luftë”

Kategoria e Dytë gjithashtu do të luajë ndeshjet e javës së 14-të të saj, teksa në fushë do të zbresin 8 ekipe. Sfidat do të luhen të gjitha në orn 13:00.

Shkumbini do të presë në shtëpi skuadrën e Butrinit për të bërë mes tyre llogaritë e kësaj jave. Ndërkohë nga ana tjetër Labëria ka udhëtuar në transfertë për të sfiduar Këlcyrën.

Gjithashtu Delvina luan në transfertë ndaj Turbinës, ndërsa dueli i fundit do të jetë mes Luftëtarit dhe Devollit.

Ndeshjet:

Shkumbini – Butrinti

Këlcyra – Labëria

Turbina – Delvina

Luftëtari - Devolli

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga