Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ja si mund ta bëjmë Kullën Eiffel shqiptare

Shkruar nga NEWSPORT

Të gjithë tifozët shqiptarë do të mundësojnë që një nga simbolet botërore të turizmit të vishet kuqezi. Bashkia e Parisit ka vendosur që Kulla Eiffel në ditën e ndeshjeve të vishet me ngjyrat e flamurit të skuadrave përfaqësuese që luajnë në Euro 2016.kuqezi1

Për të qënë Shqipëria fituese është shumë e thjeshtë ,mjafton që gjithsecili prej nesh të bëjë një postim  me hashtagun #ALB. Nuk ka rëndësi nëse postimi bëhet në Intagram , Twiter apo Facebook.

Gjatë ditëve që luan Shqipëria duhet të bëhën sa më shum ë postime të tilla nga njerëz në të gjithë botën dhe kjo do ti dhuronte tifozerisë fituese të përjetonte 10 minuta lavdie duke e parë të ngjyrosur Kullën e Parisit me ngjyrat e flamurit të tij. Ky postim nevojitet padyshim të bëhet publik në faqe.

Gjithashtu do të ketë edhe një përzgjedhje të mesazheve më të bukura që do të pasqyrohen në kullë, ndërsa për tifozin më kreativ është menduar të jepet edhe një trofe gjatë pushimit të ndeshjeve.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga