Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ja deklarata e Mustafit për djalin që do të ketë emrin e tij

Shkruar nga NEWSPORT
Ja deklarata e Mustafit për djalin që do të ketë emrin e tij

Një fëmijë i ri do të vijë në jetë dhe do të ketë emrin Shkodran, kjo për faktin se Shkodran Mustafi realizoi gol me Gjermaninë në sfidën e parë në grup me Ukrainën. Për këtë arsye një gazetar gjerman ka shprehur se djali i tij do të ketë emrin Shkodran. Ndërsa vet qendërmbrojtësi sapo është njohur me këtë lajm, ai ka deklaruar: “Nëse pas lindje ai do ta ketë emrin Shkodran, atëherë unë do ta takojë për të ngrënë akullore me të”, ka thënë futbollisti me origjinë shqiptare gjatë konferencës për shtyp të Gjermanisë.

Tags:

EURO 2016

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga