Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EUROPA LEAGUE

''Interi është ekip i madh'', trajneri i Ludogorets nuk humbet shpresat: Do jetë e vështirë por do bëjmë më të mirën

Shkruar nga NEWSPORT
''Interi është ekip i madh'', trajneri i

Ludogorets nuk ia doli të bënte surpizën sonte teksa u mposht 0-2 në shtëpi nga Interi. Tekniku Pavel Vrba dha një intervistë pas ndeshjes ku foli pikërisht për këtë sfidë, por nuk harroi t'i bënte komplimente rivalëve të Interit.

'' Më vjen keq për rezultatin, por më duhet të pranoj që Interi është një ekip i  shkëlqyer në Europa League. Në 20 minutat e  fundit ne nuk kemi arritur të  bëjmë gjërat ashtu siç donim dhe Inter na ka ndëshkuar. Do të jetë e vështirë në San Siro  dhe ne e dimë atë. Do të jetë më e komplikuar sesa këtu në shtëpinë tonë. Por ne do të punojmë për të bërë sa më mirë që mundemi " - shprehet Vrba.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga