Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Grupi B merr vëmendjen, mësoni 5 sfidat e ditës në Kategorinë e Dytë

Shkruar nga NEWSPORT
Grupi B merr vëmendjen, mësoni 5 sfidat e ditës në

Kategoria e Dytë do të luajë ditën e sotme ndeshjet e javës së 10-të të saj. Në fushë do të zbresin ekipet e grupit B, teksa në program  janë 5 sfida mjaft interesante.

Të gjitha këto përballje do të luhen në orën 13:30, ku 10 ekipe do të kërkojnë 3 pikët. Devolli do të presë në shtëpi Labërinë, terksa Butrinti ka udhëtuar në transfertë për të sfiduar Luftëtarin.

Pogradeci gjithashtu ka udhëtuar në transfertë, teksa përballë do të ketë Turbinën, Ndërsa Këlcyra do të presë Orikun në shtëpi dhe takimi i fundit do të jetë mes Shkumbinit dhe Maliqit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga