Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Grumbullim dhe vend titullari me Sylvinhon në Kombëtare, presidenti DUKA i shkruan Jasir ASANIT

Shkruar nga NEWSPORT

Ditë speciale për Jasir Asani. Mesfushori i kombëtares shqiptare që aktivizohet në Korenë e Jugut feston sot 28-vjetorin e lindjes. Mëngjërashi ka marrë shumë urime, ku nuk mund të mungonte dhe më i veçanti për të. Bëhet fjalë për presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

Kreu i FSHF-së ka bërë një postim në rrjetet sociale ku uron ish lojtarin e Partizanit për këtë ditë të veçantë të jetës së tij. “Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Duka shoqëruar me foton e anësorit të djathtë me fanelën e Kombëtares.

Kujtojmë që ai luan me Gwangju-në, skuadër që është aktivizuar në 12 ndeshje ku ka arritur të shënojë edhe 4 gola.

[caption id="attachment_693156" align="alignnone" width="584"] Urimi i Dukës[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga