Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Gardiani i Turbinës drejt largimit, akord me skuadrën e njohur nga KOSOVA

Shkruar nga NEWSPORT
Gardiani i Turbinës drejt largimit, akord me skuadrën e njohur nga

Vokli Laroshi pritet të largohet nga Turbina gjatë kësaj merkatoje, me portierin e njohur që raportohet se ka arritur akordin me një nga skuadrat nga Kosova.

Kapiteni i ccerrikasve ka arrirut marrëveshjen me Llapin, nga ku do të kalojë edhe pjeën tjetyër të sezonit. Sipas shtypit të shkruar mësohet se palët kanë rënë dakort për një kontratë 3-vjeccare, ku ditët e ardhshmë pritet të firmoset dhe kontrata.

Ish-gardiani i Partizanit do ta ketë aventurën e parë jashtë Shqipërie ndërsa do të luftojë për të qenë një lojtar kycc në formacionin e llapianëve.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga