Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Futbolli shqiptar rikthehet në RTSH, zbuloni cila ndeshje do të transmetohet live

Shkruar nga NEWSPORT
Futbolli shqiptar rikthehet në RTSH, zbuloni cila ndeshje do të
Ditën e hënë do të luhet sfida e fundit e javës së 12-të të Kategorisë Superiore. Në orën 13:00 do të luhet derbi mes Teutës dhe Erzenit në Egnatia Arena me dy ekipet që vijnë nga situata krejt të ndryshme. Teuta në tre javët e fundit ka marrë vetëm 1 pikë ndërsa Erzeni nuk njeh humbje me 5 pikë të grumbulluara. Pikërisht kjo ndeshje është përzgjedhur për t’u transmetuar live nga televizioni publik pa pagesë RTSH Sport. Pavarësisht ecurive të ndryshme, ekipet do të kërkojnë fitoren për të vazhduar ndjekjen e objektivave të tyre.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga