Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Fundi i epokës së artë? Ilir Daja mbledhje urgjente me Ballkanin

Shkruar nga NEWSPORT
Fundi i epokës së artë? Ilir Daja mbledhje urgjente me Ballkanin

Ilir Daja mund t’i japë lamtumirën ekipit të Ballkanit pas 2 vitesh e gjysmë. Trajneri që dërgoi dy vite radhazi në Conference League klubin nga Suhareka, pritet që të largohet nga këta të fundit.

Këto aludime vijnë ku sipas gazetës “Enigma”, drejtuesit e Ballkanit dhe Ilir Daja kanë kryer ditën e sotme një takim urgjent. Arsyeja e këtij takimi nuk dihet, por aludohet për prishje kontrate të mënjëhershme ose në fund të sezonit.

Kujtojmë që Ballkani këtë sezon është në vendin e parë me një pikë më shumë se Llapi ndjekës. Ekipi i drejtuar nga Ilir Daja po tenton edhe këtë sezon titullin kampion, të cilin e kanë fituar dy herë në drejtimin e 57-vjeçarit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga