Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTOLAJM/ Trajneri i ri i Partizanit duket se është zgjedhur, kampionët "e konfirmojnë" me një...pëlqim

Shkruar nga NEWSPORT

Pasi Robert Prosinecki zbarkoi në Tiranë, është përfolur se kroati do të jetë trajneri i ardhshëm i Partizanit. Siç është njoftuar edhe më parë Palët kanë nisur negociatat mes tyre dhe po diskutohet për detajet e një kontrate të mundshme.

Në fillim ishin vetëm aludime, por duket se ish-lojtari i Real Madrid dhe Barcelonës do të jetë timonieri i ri i “Demave”. Këtë gjë e ka pohuar në njëfarë mënyre vetë klubi i kuq me vetëm 1 pëlqim që ka bërë në një postim në Instagram.

Në një foto të postuar nga faqja ‘Superliga Shqiptare 84’ me diçiturën “Rober Prosinecki mund të marrë drejtimin e Partizanit. Tekniku ka ndjekur ndeshjen në ‘Air Albania’,” klubi i Partizani e ka pëlqyer si postim. Tashmë duket se nuk janë vetëm thashetheme dhe pritet vetëm zyrtarizimi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga