Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTOLAJM/ Temperaturat 40 gradë, Emiliano Çela nuk pyet për vapën përvëluese

Shkruar nga NEWSPORT

Temperaturat e larta nuk e kanë ndalur Emiliano Çelën që të përgatisë skuadrën e tij për sezonin e ardhshëm, për të qenë në formë optimale dhe me energji për të përballuar një tjetër sezon të rëndësishëm.

Me synimin e qartë për tu kthyer në Abissnet Superiore, trajneri Çela nuk ka humbur kohë duke grumbulluar të gjithë futbollistët për ti stërvitur në palestër. Duket se temperaturat e larta nuk e kanë tërhequr beratasin për të marrë më të mirën në këto ditë stërvitore te lojtarët e tij dhe motivimi shihet qartë në foton e shkrepur.

Në anën tjetër, skuadra e Flamurtarit është njohur me datën e sezonit të ri që do të startojë më 2 shtator.

[caption id="attachment_700954" align="alignnone" width="453"]©Credits Emiljano Cela / Instargam ©Credits Emiljano Cela / Instargam[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga