Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTO/ Zyrtarizuan Orges Shehin, Olsi Rama takim me Ilir Dajën

Shkruar nga NEWSPORT

Drejtori i përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama ka zhvilluar një takim me Ilir Dajën në një nga lokalet e kryeqytetit ditën e djeshme. Në një foto të publikuar nga gazetari Gjergji Xharo, dyshja shihen krah tij në një moment miqësor.

Partizani ka zyrtarizuar së fundmi Orges Shehin si trajnerin e ri dhe ky takim duket thjeshtë në kuadrin e miqësisë teksa të dy kanë punuar së bashku para 3 vitesh kur Daja ishte trajneri i të kuqve.

Megjithatë sinjalet e Dajës për një rikthim në kryeqytet, me secilën nga 3 skuadrat, zor se kalojnë pa i kushtuar vëmendje nga drejtuesit e 3 klubeve.

[caption id="attachment_717575" align="alignnone" width="650"]Olsi Rama, Gjergji Xharo dhe Ilir Daja Olsi Rama, Gjergji Xharo dhe Ilir Daja[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga