Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTO/ Vlera 1.5 milionë për 21 vjeçarin, sulmesi Kombëtares më i shtrenjti në ekip

Shkruar nga NEWSPORT

Ernest Muçi ka arritur vlerën e 1.5 milionë eurove sipas Transfermarkt. Sulmuesi i Legias së Warszawa ka pësaur një rritje të vlerës së tij falë formës së mirë që po kalon. Kjo e ka ngjitur sulmuesin e talentuar në krye të listës së ekipit, si lojtari më i shtrenjtë.

Ernest Muçi nuk ishte pjesë e dy takimeve të Kombëtares ndaj Izrael dhe Islandës, por në ndeshjen miqësore që Legia zhvilloj ndaj Rzeszow ka arritur të realizoj golin e parë të takimit. Muçi vijon të bëjë progres në aspektin individual.

FOTO:

[caption id="attachment_660598" align="alignnone" width="300"] Ernest Muçi[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga