Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FLAMURTARI “forcon” kundërshtarët, jep në huazim sulmuesin e talentuar

Shkruar nga NEWSPORT
FLAMURTARI “forcon” kundërshtarët, jep në huazim

Turbina vazhdon përforcimet gjatë këtyre ditëve, ndërsa ka huazuar një tjetër lojtarë. Në këtë mënyë Flamurtari ka menduar edhe për kundërshtarët e tij në Kategorinë e Parë.

Sipas “kategoriaepare__offician” bëhet e ditur se Turbina dhe skuadra vlonjate kanë gjetur mes tyre marrëveshjen për huazimin e sulmuesit 19-vjeçar. Albi Metani do jetë te cerrikasit deri në fund të këtij sezonit.

Në këtë mënyrë Turbinë shton alternativat në repartin e sulmit, ku synimi kryesore i tyre për këtë sezon është mbijetesa edhe për sezoni e ardhshëm në Kategorinë e Parë, pasi aktualisht mbajnë vendin e 13-të me 11 pikë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga