Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Erzeni gati për Korabin, shijakasit mbyllin përgatitjet për ndeshjen e sezonit

Shkruar nga NEWSPORT
Erzeni gati për Korabin, shijakasit mbyllin përgatitjet për

Erzeni do të luajë nesër kundër Korabit, ndeshje e vlefshme për "Play-Out". Skuadra shijakase i ka dhënë fund përgatitjeve dhe këtë e ka treguar përmes një postimi në kanalet zyrtare të informimit.

Atmosfera në ekip është mjaft pozitive dhe të gjithë janë gati për të dhënë maksimumin e tyre. "Stërvitja e fundit e sezonit. Gati për nesër", shkruhej në postimin e klubit shijakas.

Kujtojmë që ndeshja Erzeni - Korabi është programuar të zhvillohet nesër në orën 17:00. Pritet me interes të mësohet se cila do të jetë skuadra që do të jetë pjesë e Abissnet Superiore për edicionin e ri futbollistik.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga