Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

EKSKLUZIVE/ U përfol për kalimin e tij te Flamurtari, Jurgen Goxha: Nuk lëviz nga Ballshi

Shkruar nga NEWSPORT
EKSKLUZIVE/ U përfol për kalimin e tij te Flamurtari, Jurgen Goxha:

Jurgen Goxha është kthyer në qendër të merkatos së janarit. Mbrojtësi aktualisht është pjesë e Bylisit, teksa prej ditësh përflitet se ka arritur akordin me Flamurtarin.

Por në lidhje me këto zëra ka reaguar vetë 30-vjeçari në në prononcim për “Newsport.al”. Goxhaj shprehet i qartë se nuk ka ndërmend të lëvizë nga Ballshi dhe nuk ka asgjë të vërtetë në lidhje me kalimin te Flamurtari.

“Nuk kam ikur vëlla dhe as nuk kam plan të lëviz nga Ballshi”, ka theksuar shkurtimisht ish-lojtari i Tiranës. Këtë sezon ka luajtur me Bylisin në 15 ndeshje.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga