Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ekipet e Grupit A dhe B zbresin në fushë, njihuni me 6 ndeshjet e sotme të Kategorisë së Dytë

Shkruar nga NEWSPORT
Ekipet e Grupit A dhe B zbresin në fushë, njihuni me 6 ndeshjet e

Ekipet e grupit B Kategorisë së Dytë do të zhvillojnë ditën e sotme ndeshjet e vlefshme për javën e 9-të të Kampionatit. Paralelisht në orën 13:30 do të startojnë 5 sfida, ku 10 ekipe janë në “luftë” për 3 pikët.

Maliqi do të përballet me Këlcyrën, Oriku do të presë në shtëpi Turbinën, ndërsa Luftëtari do të luajë në transfertën e Pogradecit. Butrinti do të ndeshet me Devollin, kurse Labëria përplas “brirët” me Delvinën.

Ndërsa sfida e 6 e Kategorisë së Dytë e vlefshme për javën e 10-të për grupin A, është ajo mes Valbonës dhe Naftëtarit. Edhe kjo ndeshje do të nisë në orën 13:30.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga