Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Edhe te Teuta festojnë, shkak bëhet kombëtarja

Shkruar nga NEWSPORT
Edhe te Teuta festojnë, shkak bëhet kombëtarja

Skuadrat e Superiores kanë disa lojtarë të dëmtuar dhe në këtë sezon nuk kanë qenë në asnjë ndeshje të plota. Edhe te Teuta ka lojtarë që janë të dëmtuar.

Albi Alla dhe Realdo Fili janë dy futbollistët që kanë pësuar dëmtime dhe mungojnë prej disa javësh për durrsakët. Në këto kushte pauza e kampionatit për shkak të ndeshjeve të kombëtares vjen në momentin e duhur.

Të dy lojtarët do të bëjnë maksimumin e tyre për tu rikuperuar në kohë dhe për të qenë të gatshëm për sfidën e ardhshme në kampionat që do të luhet pas ndeshjeve të kombëtares. Mbetet të shihet nëse lojtarët do të arrijnë të shkelmojnë dëmtimet dhe të jenë të gatshëm për Edi Martinin.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga