Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

E KRYER/ Chelsea i rrëmben Milanit yllin portugez, Maldini mbetet “thatë”

Shkruar nga NEWSPORT

Chelsea janë në detajet e fundit për të mbyllur marrëveshjen me talentin e madh portugez, Diego Moreira. Sulmuesi i Benficas i skadon kontrata sezonin tjetër dhe për të kanë qenë të interesuara shumë ekipe elitare, ndër to edhe Milani me PSG.

Blutë e Londrës janë treguar më të shpejtë dhe po mbyllin edhe detajet e fundit për të bërë të tyrin një nga talentët më premtues të futbollit portugez. 18-vjeçari luan në të dy krahët e sulmit dhe ishte një nga synimet kryesore të Maldinit dhe Massaras për të përforcuar organikën me një element premtues për të ardhmen.

[caption id="attachment_689522" align="alignnone" width="393"]mass Diego Moreira[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga