Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

E BUJSHME/ Ish presidenti i PARTIZANIT “kërcënon” drejtuesit e kuq: Do ta marr klubin unë, haka do të kthehet te i Zoti

Shkruar nga NEWSPORT

Paro Laçi është një nga njerëzit që ka kontribuar për Partizanin në kohët më të vështira të klubit të kuq. Asokohe kryeqytetasit luftonin në kategoritë inferiore dhe me investimin e Laçit, u bë e mundur rikthimi në Superiore.

Së fundmi, Laçi ka bërë një koment komprementues në rrjetet sociale. I shkëputur plotësisht nga futbolli, ai thekson se do të rimarrë sërish klubin e kuq. Nuk mohon akuzat për drejtuesit e Partizanit, teksa në një koment shkruan: “Partizonin do ta marr prap dhe kompleksi do të kthehet aty ku ka qenë.

Jam i vetmi që nuk jam shitur e nuk kam bërë pazare të pista në kurriz të ekipit. Shumë shpejt do të lëvizin gjërat, do të kthehet haka te i Zoti. I drejti zhytet, por nuk mbytet…”, shkruan ai. Kujtojmë që Paro Laçi pati përplasje me ish presidentin Albert Xhani për pronësinë e klubit të Partizanit.

[caption id="attachment_677328" align="alignnone" width="436"] Komenti i Paro Laçit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga