Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Dy takime interesante marrin vëmendjen, luhet në aksin Laç – Rrogozhinë

Shkruar nga NEWSPORT
Dy takime interesante marrin vëmendjen, luhet në aksin Laç

Superiorja vjen ditën e sotme me dy takime mjaft interesante. Do të luhet në aksin Laç dhe Rrogozhinë. Të dyja sfidat do të startojnë në orën 13:30

Erzeni pret Dinamon në orën 13:30, me shijakasit pas 3 ndeshjeve pa rezultate pozitive do të kërkojë medoemos fitoren, ndërsa nga krahu tjetër “blutë” pas fitores spektakolare me Kukësin, tenton një tjetër triumf që do e afronte më afër “Final – Four”.

Ndeshja e fundit është mes Laçit dhe Vllaznisë, takim që do të luhet në Laç në orën 13:30. Një duel interesant mes kurbinasve dhe shkodranëve. Bardhezinjtë dhe kuqeblutë vijnë pas barazimeve dhe në duelin mes tyre do të tentojnë vetëm fitoren. “Djemtë” e Qatip Osmanit e duan për të “blinduar” një vend në “Final – Four”, ndërsa skuadra e Mirel Josa kërkon 3 pikët për të tentuar “top-4”-shen.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga