Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

"Do ishte fatale nëse barazoheshim", Brahja: Duhet të fitonim 7-1, më vjen keq për golat e pësuar

Shkruar nga NEWSPORT
"Do ishte fatale nëse barazoheshim", Brahja: Duhet të

Egnatia mori një fitore spektakolare mes 7 golave ndaj Erzenit duke i mposhtur me rezultatin 4-3 dhe duke marrë 3 pikë të rradhës. Pas ndeshjes, zv.trajneri Brahja foli për mikrofonat e MCN TV.

Për ne ishte një pjesë e parë e mirë, i shënuam golat shpejt. Jemi të kënaqur për fitoren. Pjesë e dytë jo e mirë me kundërshtarin që shënoi 3 gola. Më vjen keq për golat e pësuar pasi mund të kishim një fitore më të sigurtë për ne. Ekipi jonë dominoi, përjashtoj disa minuta në pjesën e dytë.

I tërhoqëm vëmendjen Fernandos dhe Zejnullait që shkëmbenin pozicionet. Duke parë edhe kundërshtarin, ndonjëherë lojtarët kërkojnë të avancojnë për të shënuar gol.

Kjo pjesë e dytë është një mësim për ne. Do të ishte fatale për ne nëse do barazoheshim. Duke parë rastet e pastra duhet të shkonte loja 7-1, por kur nuk shënon edhe kundërshtari merr zemër. Ky ishte fati.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga