Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Dhëmb për dhëmb” për “Play-Off”-in, RTSH Sport sjell supersfidën e javës falas në shtëpitë tuaja

Shkruar nga NEWSPORT
“Dhëmb për dhëmb” për “Play-Off”-in,
Kategoria e Parë do të luajë ditën e sotme sfidat e parafundit të saj. 6 sfida janë parashikuar të startojnë në orën 15:00 ku plot 12 skuadra do të kërkojnë edhe 3 pikët për të qenë më afër objektivave të tyre. Në këtë kategori luftohet shumë për “Play-Off”-in. Apolonia pret Luzin për të bërë mes tyre dhe llogaritë e javës së 25-të. Një sfidë direkt mes tyre për një vend që të çon në “Play-Off”, pasi kavajasit dhe fierakët kanë nga 35-pikë dhe ndajnë  përkatësisht vendin e 6-të dhe 7-të mes tyre. Pikërisht kjo sfidë është përzgjedhur nga RTSh Sport për të ardhur falas në shtëpitë tuaja. Në orën 15:00 në ekranin e RTSh-së do të transmetohet LIVE ky takim, ku 3 pikët janë të detyrueshme për të dyja skuadrat.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga