Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Broja i bën dhuratë fanellën Edi Ramës: Faleminderit për gjithçka që bën për shqiptarët

Shkruar nga NEWSPORT

Kryeministri Edi Rama ka marrë një dhuratë nga futbollisti i talentuar i Kombëtares shqiptare, Armando Broja. 21 vjeçari i ka dërguar një fanellë të tijën me numrin 18 dhe një shënim në të.

“Për Edi Ramën. Faleminderit për gjithçka që bëni për shqiptarët”, shkruhet në fanelën që Armando Broja i ka bërë dhuratë Ramës.

Kryeministri ka zgjedhur ta ndajë me ndjekësit e tij këtë dhuratë dhe falenderon futbollistin e kombëtares. “Rrofsh king dhe mezi presim të kthehesh në fushë”,shkruan Edi Rama.

[caption id="attachment_683768" align="alignnone" width="300"] Postimi i kryeministrit Edi Rama në Facebook[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga