Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LIGUE 1

PSG kërkon zëvendësuesin e Kylian Mbappe, drejtuesit hedhin “grepin” te Milan

Shkruar nga NEWSPORT
PSG kërkon zëvendësuesin e Kylian Mbappe, drejtuesit hedhin
Leao - Hernandez

PSG prej kohësh ka nisur punën për gjetjen e një lojtari për të zëvendësuar Kylian Mbappe. Drejtuesit francez kanë piketuar disa futbollistë, teksa i preferuari i tyre mbetet Rafael Leao.

Sipas mediave italiane bëhet me dije se portugezi ndodhet në listën e transferimeve, i cili do të tentohet gjatë merkatos së verës. Në Paris po mendojnë seriozisht për yllin e Milan dhe do të përgatisin ofertën për kuqezinjtë.

Ndërkohë alternativë po në Serie A janë edhe dy sulmuesit e Napolit Khvicha Kvaratskhelia dhe Victor Osimhen. Nuk duhet harruar edhe Marcus Rashford dhe Bernardo Silva që luajnë në Premier League.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga