Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Boksieri shqiptar zbret në ring, gjithçka gati për eventin në “Fadil Vokrri”

Shkruar nga NEWSPORT
Boksieri shqiptar zbret në ring, gjithçka gati për eventin
Sot do të zbresë në ring për tu ndeshur boksieri shqiptar, Haxhi Krasniqi. Krasniqi do të ndeshet me Nadjib Mohammedi. Kjo sfidë do të jetë e vlefshme për kategorinë e peshave “light” (75-81 kg). Ndeshja do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Do të jetë një natë dhe ndeshje e veçantë për boksierin 36-vjeçar pasi do të jetë hera e parë që zhvillon nje ndeshje para publikut të tij.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga