Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Bilbil i ri në Tirana – Erzeni, zbulohet kush vendos drejtësinë në Elbasan Arena

Shkruar nga NEWSPORT
Bilbil i ri në Tirana – Erzeni, zbulohet kush vendos
Sot do te luhet ndeshja e kategorisë superiore midis Tiranës dhe Erzenit të gatshme për javën e 9 ne orën 17:45 në Elbasan Arena. Federata Shqipëtare e Futbollit ka vendosur si arbitër kryesor Maletaj Dorjan ku si ndihmës do të ketë Denis Rexha dhe Nuri Rrapaj. Arbitëri i katërt është Kreshnik Cjapi. Tirana vjen nga një fitore të rëndësishme me Bylis ku fitoi me rezultatin me 0-1 ndërsa Erzeni vjen nga një humbje e hidhur me Kukësin javën e kaluar.

Arbitër kryesor: Dorjan Maletaj

Asistenti i parë: Denis Rexha

Asistenti i dytë: Nuri Rrapaj

Arbitër i katërt: Kreshnik Cjapi

VAR: Enea Jorgji

AVAR: Emanuela Rusta

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga