Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Beteja” e radhës në shtëpi, PARTIZANI jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët

Shkruar nga NEWSPORT
“Beteja” e radhës në shtëpi, PARTIZANI jep njoftimin

Partizani do të presë në shtëpi skuadrën e Erzenit në një duel që pritet të jetë i luftuar. Demat do të kërkojnë të vazhdojnë me fitoret edhe në këtë takim.

Për këtë takim drejtuesit nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur edhe çimin e biletave, si dhe vendin ku mund t’i sigurojnë ato.

Biletat në Tribunën Qëndrore krahu perëndimorë do të kushtojnë 1000 Lekë, ndërsa në triubunën përballë krahu lindor një biletë do të kushtojë 300 Lekë. Sektori i rezervuar për miqtë është tribuna përballë E1.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga