Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Alarm në internet: Rusët do sulmojnë shqiptarët

Shkruar nga NEWSPORT
Alarm në internet: Rusët do sulmojnë shqiptarët

Sipas disa burimeve jo zyrtare, bëhet e ditur se ka informacione që huliganët Rus pritet që të sulmojnë tifozat e Shqipërisë ditën e ndeshjes kundër Francës. Mes Rusëve do të ketë dhe shumë Serb që do të tentojnë të sulmojnë me mjete të dhunshme tifozat e Shqipërisë.

Shpresojmë që ky informacion të mbetet vetëm në kuadrin e një lajmi dhe jo të bëhet realitet. Nëse ndodh, atëhere Europiani do të merrte përmasa të tjera, përtej futbollit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga