Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ “Zgjohet” KASTRIOTI, prezanton afrimin e parë në këtë merkato

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ “Zgjohet” KASTRIOTI, prezanton afrimin e parë në

Redon Mihana është zyrtarisht futbollisti më i ri i Kastriotit. Sulmuesi anësor është prezantuar nga krutanët, ndërsa do të jetë kështu një “armë” plus për Ardian Memën në pjesën e mbetur të sezonit.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Kastriti ka njoftuar se ka firmosur me ish-lojtarin e Egnatias, i cili tashmë do të jetë i gatshëm për skuadrën në ndeshjen me Bylisin.

“Redon Mihana është afrimi i parë i Kastriotit në këtë merkato dimërore. Sulmuesi anësor vjen te Kastrioti pas eksperiencave me Apoloninë, Dinamon dhe së fundmi Egnatian. 23 vjeçari prej ditës së sotme i është bashkuar skuadrës në stërvitje dhe do të jetë i gatshëm për sfidën e radhës ndaj Bylis”, shkruan Kastrioti.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga